Beba pronađena u poljskom toaletu u Mokrinu za sada u stabilnom stanju

Kikinđane, ali i Mokrinčane zatekla je vest da je 27-godišnja Mokrinčanka tek rođenu bebu bacila u poljski toalet u dvorištu kuće u kojoj živi u ulici Nike Tešina 5. Suprug Nenad Baukov tvrdi da ovi navodi nisu tačni i za našu televiziju kaže:

-Ona nije pokušala da ubije dete, nego se porodila u poljskom toaletu.

Ovaj događaj prijavljen je policiji tako da su pripadnici Policijske uprave u Kikindi, a po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva obavili uviđaj. Nenad Baukov kaže da sa svojom suprugom ima troje dece dečake od sedam i dve godine i četvorogodišnju devojčicu i tvrdi da nije znao da čeka četvrto dete.

Kako televizija Kikinda saznaje dete se nalazi u Institutu za zdravstvenu zaštitu dece i omladine Novom Sadu. Stabilno je, ali i dalje ima teške povrede na koži glave i telu. Prilikom prijema bebi je ustanovljena niska telesna temperatura. Majka je smeštena u Opštoj bolnici u Kikindi i u lošem je psihofizičkom stanju.