Prva pobeda mokrinskih rukometaša

Rukometaši mokrinske Crvene Zvezde zabeležili su prvu pobedu u prvenstvu i to protiv Hercegovine iz Sečnja u gostima. Rezultat je bio 28-27 za Mokrinčane čija je prednost možda bila u činjenici da je trener Zoran Tomić dobro poznavao protivnika s obzirom da je i sam iz Sečnja.
rk-c-zvezda
U pretposlednjem minutu meča, Zvezda je imala gol zaostatka, a u poslednjem minutu, uspela je i da preokrene rezultat u svoju korist. Najefikasniji u redovima Mokrinčana bio je Dimić sa čak devet golova, dok je Krspogačin dodao sedam. Drugi naš tim u Prvoj ligi Srbije je ekipa Kikinde koja je na domaćem terenu savladala Jabuku rezultatom 34-24. Gostujući tim, predvođen Žikicom Milosavljevićem sa klupe, držao je priključak do 28. minuta kada je naš tim prvi put stvorio osetniju golovnu prednost. Najefikasniji u ekipi Kikinde bili su krilni igrači Milan Zarin sa osam i Stanimir Komarek sa sedam golova. Đorđe Gamber je takođe sedam puta zatresao mrežu protivnika, Nemanja Brojčin pet puta. U narednom i poslednjem kolu jesenjeg dela šampionata, Kikinda će odigrati svoj meč u Vrbasu, dok će Zvezda dočekati Banatski Karlovac.